| Arthiom a întrebat:

URGENT! Am un LG optimus L2, si am uitat codul de blocare al ecranului. Am incercat tot felul de combinatii, butonul de start si tasta home, ori butonul de start si tasta volum-, dar nu am putut intra in modul recovery pentru a-l reseta. Ori nu am facut ceva bine, ori, nu stiu. Cum il pot reseta? FUNDA!

2 răspunsuri:
| Onlyus a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie laughing)) Jos, este un buton pe care scrie,, uitare parola'' sau ceva gen. Acolo iti scrii email-ul si parola iar ei iti trimit pe email codul/modelul sau ce ai tu. kiss

| Arthiom explică (pentru Onlyus):

Nu exista nici un buton "parola uitata/uitare parola". Singurul buton care apare este cel de "Apel de urgenta, tineti apasat". Daca stii vreo modalitate de a afla sau reseta acel cod folosind contul google, atunci spune.