| iubescbulldogii a întrebat:

Urgent! Buna seara am un cont de youtube pe care am 27 de abonati, din pacate lumea nu prea imi da like la videoclipuri si am un hater care mereu cand postez imi da dislike. Nu fac deloc videoclipuri proaste, am 50 de vizionari dar din pacate este acest hater.
Intrebarea mea este: Exista o functie prin care de exemplu videoclipurile sa mi le vada doar abonatii mei?
Eu banuiesc pe cineva care are ceva cu mine.
Cum pot sa scap de acel hater?
Funda garantat

2 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Buna! E un om care nu are ce face cu viata lui, cum am mai inalnit si euwinking
Nu pune la suflet. Banuiesc ca vrea sa iti stergi contul sau sa te simti abatut/a. Tot ce trebuie sa faci e sa iti aduni toti prietenii cu YT la un loc si sa faceti o comunitate in care sa va dati like (reciproc). Funda? Te pup!

| xNNNrot a răspuns:

Nu, nu ai cum sa vada doar abonatii tai, singurul lucru pe care-l poti face este sa-l faci privat si sa dai link-ul la lume pe care cunosti si care stii ca-ti vor da like.
Si eu am avut un cont de youtube, 50 de subscriberi, aproximativ 15 like-uri pe video, dar uneori mai aparea si cate-un hater cu un dislike.
Asta e, nu ai ce sa le faci.
PS: HATERS GONNA HATE!
Te salut.