| Hannelore a întrebat:

Urgent! cum pot afla cine m-a sunat cu nr ascuns?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi cum se află? Nu ai cum!
Pa, pa.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Din cate stiu, nu se prea poate. straight face

| bogza2 a răspuns:

Simplu daca esti la Orange te duci la ei cu cablul de date si ti-l scaneaza si asa afli nr

| Nymphetamine a răspuns:

In primul rand. multi suna cu numar ascuns fiindca au prea multe minute ori se plictisesc.Si pe mine m-au sunat foarte multi dar ma rog.
oh go on Cine stie ce cretini or fi fost.Cui ii pasa?

Daca chiar vrei sa aflii cine a fost este foarte complicat si nu poti face asta decat ti-au cerut date personale, ori te-au hartuit si etc.
Trebuie sa depui plangere la politie si numai apoi. daca cazul va fi chiar.sa zicem.o sa poata localiza 'faptasul' si-l poti da in judecata.Dar asta ar fi o prostie. deci.oh go on

| costin1306 a răspuns:

Nu poti... Succes

| A4 a răspuns:

Exista o aplicatie pentru.telefoanele cu Android care iti arata apelantul chiar daca suna cu nr.ascuns,cu conditia sa ai nr respectivei persoane in lista de contacte.

| ledzeppelin a răspuns:

Este foarte complicat ai putea daca ai face cont pe un site dar trebuia sal fi avut facut, mai bine bazeaza-te pe intuitie si acuza un coleg

| joe2011 a răspuns:

Nu cred ca se poate

| stupid a răspuns:

Nu ai cum decat daca esti pe abonament, daca esti pe abonament trebuie sa mergi la politie de acolo trebuie sa-ti elibereze ei ceva cu care te duci la firma la care ai abonamentul si care o sa dureze putin timp, asa era acum vreo 2 ani, asa e si acum cred.

| TheAbletoloveyou a răspuns:

N-ai cum happy. doar daca faci o plangere la politie si descopera ei acolo numarul ascuns de telefon happy. sper sa iti fie de ajutor :*! :p

| adrianarp a răspuns:

Nu poti... de asta se cheama nr ascuns...

| Hannelore explică:

@zaharinmuiatinmiere
stie tot despre mine la ce sc sant cand ies ce fac cum arat
eu nu il cunosc
si ma ameninta ca daca ma prinde undeva acasa nu ma mai duc
zi si noapte suna me-am schimbat nr de tel dar l-am bagat cartela in alt telefon sa vad totusi ma mai suna si suna noaptea la 2 12 cand cum!
Luni ma duc la politie!happy

| NaRgiT a răspuns:

Nu ai cum, decat daca ai niste aparate sofisticate care pot detecta locul apelantului (17 min) sau daca recunosti vocea.

| Ionel_Pricop_1985 a răspuns:

Pai da ar trebui degeaba este atata tehnologie am sa ma duc la Orange sa vad si daca reusesc ceva o sa va spun si voua...VA MULTUMESC FRUMOS