| ADream a întrebat:

URGENT! Dau funda! Buna, TPU! Am o intrebare legata de messenger (Y!) : De fiecare data cand cineva imi scrie ceva, imi apare numele persoanei...

De ex:

X : Buna!
X : Ce faci?

Si as vrea sa imi apara ca inainte, adica asa :

X: Buna
Ce faci?

Mercii big grin

Răspuns Câştigător
| yonutzz96 a răspuns:

Unde apare conversatia dai click..si apesi ctrl shift 3..ca sa revii apesi ctrl shift 2. funda?batting eyelashes

| ADream explică (pentru yonutzz96):

Merci muult! Daa! laughing

5 răspunsuri:
| pure9 a răspuns:

Eu am apasat niste taste din greseala si acum apare cum iti apare si tie...si eu a-si vrea sa revin la modul mai dragut big grin daca aflii ceva sa ma anunti

| ADream explică (pentru pure9):

Si eu am patit exact la fel! Am apasat multe taste si asa mi s-a schimbat optiunea. La inceput era cum vreau sa fie...

| dddddadada a răspuns:

Eu nu am observat schimbarea asta dar nu cred ca poti face nimic. instaleaza-ti o versiune mai veche de yahoo messenger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi iar.