| Sori98 a întrebat:

As vrea sa va pun o intrebare legata de Yahoo Messenger. Exista vreo problema cuva cu idurile noi deoarece de fiecare data cand vreau sa dau add cuiva imi apare o eroare in care scrie ca "it might succeed" si apoi in cazul in care mi se salveaza ceva, se salveaza in Address Book. Ma puteti ajuta va rog sa remediez aceasta problema? Dau Funditawinking Multumesc.big grin

Răspuns Câştigător
| pure9 a răspuns:

Am patit exact acelasi lucru, am contactat un om de la YM si mi-a zis tot felul de chestii care nu m-au ajutat. Tot ceea ce poti sa faci este sa adaugi 4-5 id maxim pe zi pana termini happy

1 răspuns:
| bogdanel2010 a răspuns:

Reinstleaza messu.