| anonim_4396 a întrebat:

Urgent, funda, vot orice numai va rog cititi tot! Cum cautam eu un hack pentru san andreas multi player cred ca m-am facut cu un keylogger.
Ok intr-un fel am vrut sa sterg hackul ala dar imi spunea ca nu poate fi sters. deci poate chiar era keylogger :-s l-am bagat in carantina cu eset nod32 antivirus 4 si imi dadea un mesaj ca nu poate fi sters dar il bagase in carantina, si totusi cu programelul meu sfant pe care l-am gasit : {[( Unlocker )]} l-am deblocat si l-am sters, este posibil ca acel fisier sa fi fost keylogger? si chiar daca l-am sters, inca imi afecteaza? inca primeste datele prostu ala? funda vot, oriceeee! va rooog

5 răspunsuri:
| pfaai a răspuns:

Pai daca l-a detectat antivirusul nu mai e periculos.

| RB26DETT a răspuns (pentru pfaai):

Daca era keylogger, inainte sa il sterg cu tot pachetul meu de curatare virusi etc etc i-am tras o injuratura, sunt sigur ca ii apare rolling on the floor)))))))))))))))))))) LOL.

| Teolic a răspuns:

Cauta pe internet un anume program "stopzilla" sau ceva de genul astfel poti scapa de keylogger care posibil este "Ardamax" in astfel de conditii daca nici asa nu merge poti cauta pe internet alte programe care pot detecta si sterge un astfel de virus. Daca nici acum nu merge reformateaza pc'ul si sa ai grija pe viitor.

| RB26DETT a răspuns (pentru Teolic):

Nu pot sa il reformatez, am o gramada de fisiere importande de care nu ma pot lipsi. Copierea lor pe dvd-uri ar dura ani

| Cosmin86 a răspuns (pentru RB26DETT):

Nu ai si tu mai multe partitii? Eu asa am si formatez doar C-ul, unde am doar windows si cateva programele. Nu trebuie sa pun nimic pe DVD