| Senyorul a întrebat:

Urgent! Mi-am luat smartphones de cateva zile. Am intrat pe facebook si am iesit cu deconectare si cand am intrat pe celalalt cont al meu imi arata ca sunt intra de 1 zi si tot primeam mesaje. Cum fac sa nu imi mai apara ca sunt intrat daca eu nu sunt? funda
P.S: Am HTC WILDFIRE S

1 răspuns:
| Alexx15 a răspuns:

Pai daca nu mai ai netul pornit nu iti mai apare. Dar daca ai android poti lua aplicatia facebook ce merge mult mai bine pe smartphone-uri ca site-ul.