| vladlove123 a întrebat:

Urgent TPU, am niste filme in format avi, divix etc... cu tot cu subtitrare bagate in ele. Cu ce program le pot baga in afara de nero si cd burner xp, deoarece nu reusesc cu nici unul, la cd burner xp nu pot adauga video, iar daca dau pe date cand bag dvd-ul in dvd imi apare ca si cum ar fi gol..Alt program ce stiti. Spuneti-mi si cum sa le fac corect... Primul raspuns funda.

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Faci cum am facut eu in acest clip doar ca eu nu am avut DVD in unitate.Tie iti va recunoaste automat DVD-ul(eu am selectat 4, nu stiu cat)
http://www.youtube.com/watch?v=MD6nsCs-lbA

4 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Instaleaza nero 7 ca merge.
http://www.softpedia.com/......mium.shtml

| vladlove123 explică (pentru taken):

Ce parola scriu la serial key?

| taken a răspuns (pentru vladlove123):

Cred ca nu scrii nimic, dai next sau OK cum e acolo.Sa-mi spui daca a mers.

| vladlove123 explică (pentru taken):

Ehh..Lasa ca am gasit pe net..Si da merge..Mersi mult