| vladlove123 a întrebat:

Urgent TPU, am un HP dc7100 si nu gasesc driverele pentru windows 7 poate ma ajutati voi sa le gasesc. Eu o sa instalez windowsul dupa un stick bootabil si vreau sa stiu dupa ce instalez windowsul stickul mai poate fi folosit ca unul normal? Iar al treiea lucru cum va merge win 7 pe 1 gb ram placa video 128 mb procesor Intel pentium 4. Dau funda. Astept driverele

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/download-drivere-laptop - cauta in functie de model si sistemul de operare!
Vezi aici ce Windows 7 poti instala pe laptop-ul tau! - http://laptopnews.ro/......l-meu.html Succes!

| BANN3R a răspuns:

Sau foloseste un program pentru drivere
"Driver genius Professional"

| Meganos a răspuns:

Http://www8.hp.com/ro/ro/support-drivers.html,acolo gasesti driverele, stikul binenteles ca mai poate fi refolosit poti sa-l formatezi sau nu, si ultima e bine va merge.