| vladlove123 a întrebat:

Urgent TPU, au o unitate pc care nu mai vrea sa porneasca, placa de baza merge deoarece se aprinde becul dar pe unitate licare un bec rosu si nu porneste, eu ieri am scos acele benzi nu stiu daca asa se numesc dintre hdd si placa de baza. etc cum se monteaza acele benzi corect. Sau ce-ar putea fi daca placa de baza functioneaza si pe unitate se aprinde un bec rosu?

1 răspuns:
| backback a răspuns:

Daca se aude un bip-uit continuu inseamna ca probabil s-a stricat placa de baza