| anonim_4396 a întrebat:

V-asi ruga sa ma ajutati si pe mine. Am o imprimanta care nu am mai folosit-o de vreo 3 ani. Nu era stricata dar nu mi-a mai trebuit. Acum am nevoie de ea dar nu mai merge. nu trage hartia ca sa imprime.Stiti cumva cauza si daca este vreo rezolvare?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ai cartus?

| kaya13 a răspuns:

In primul rand verifica cartusele... e posibil sa se fi uscat si de asta sa nu-ti mearga. e bine ca atunci cand ai o imprimanta chiar daca nu o folosesti, sa incerci din cand in cand sa mai scoti cate o foaie pentru ca se usuca tusul.deci,verifica tusul, cel mai probabil asta e problema.