| silviu_7255 a întrebat:

V-ati instalat Windows 8 Release Preview? Am constatat ca atunci cand deschid unele aplicatii din interfata Metro UI imi apare un mesaj cum ca nu sunt conectat la internet si nu le pot folosi. Ciudat este ca eu am conexiunea de la internet pornita si functioneaza, dar nu inteleg de ce acele aplicatii spun ca nu sunt conectat la internet. Astept niste opinii!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Normal ca nu ne-am instalat. Versiunile alea nu sunt de final, mai au probleme, cum e asta cu internetul, o gramada o au