| S3c0ndSh0t a întrebat:

Am instalat recent Windows Developer Preview si se misca destul de bine (o versiune oferita gratuit desigur si nu PIRATATA). Se misca destul de bine spre uimirea mea.Intrebarea mea este: Pot folosi acest windows pentru gaming si internet? ca merge destul de bine dar are setarile foarte incurcate? Astept raspunsuri multumesc...

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Daca iti merg driverele video si sunet, nu vad de ce nu ar merge si jocurile. pentru ca cerintele de sistem pentru windows 7 sunt idientice cu cele de windows 8

| radanpetrica a răspuns:

Depinde pentru ce folosesti pc-ul.
Daca il tii pentru gaming si net.
Pentru sa zicem ca se poate. Dar pentru jocuri ma tem ca nu. Nu poti rula jocurile la fel de bine ca pe w7 sau xp.Incearca sa instalezi un joc si vezi cum se descurca, daca esti multumit atunci pastreaza-l daca nu baga altu.