| Alex14DaFunda a întrebat:

Vă cer parerea,Știți un laptop sa-mi ruleze bine niste jocuri online? gen LoL, Dota, cs go, buget 2000-2500 lei
Il voi folosii pentru gaming si pentru chestii de zi cu zi gen muzica, Facebook, filme, nu ma joc 24/24 deci nu cred ca imi trebuie un monstru.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Superior a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/......dark-grey/ dar iti recomand PC, anunta-ma daca esti interesat.
Scoti un PC de 3-4 ori mai performant in banii astia.

3 răspunsuri:
| GabrielGL a răspuns:

Iti poti face unul dupa bugetul tau du-te intr u n ce centru si ti-l poate face acolo nu stiu de unde esti dar la mine se gasesc si platesti putin instalarea doar cumperi de la ei...

| Buzi213 a răspuns:

Mai bine iti faci un calculator bomba in bugetul acesta.