| anonim_4396 a întrebat:

Va enerveaza reclama ikeia aia care apare fix pe partea pe care te logezi?

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

TzaCaNeL şi cristi202, mulţumesc şi eu pentru sugestie. big grin. Problema cu apariţia reclamelor pe din ce în ce mai multe site-uri o întâmpin şi eu şi chiar mi se pare enervantă.
Însă în altă ordine de idei, trebuie totuşi să înţelegem şi faptul că reclamele reprezintă una din principalele surse de profit ale unui site. happy

10 răspunsuri:
| TzaCaNeL a răspuns:

Eu n-am strez. Adblock Plus e mereu cu mine ( plugin pentru Mozilla Firefox )

| cristi202 a răspuns:

Te enerveaza reclamele? Eu, de cind am plugg-in -ul AdBlock de la Mozilla Firefox, nu mai vad nici o reclama. Pare cam ciudat acum, parca e mai multa "liniste" pe nethappy, dar e fain!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa nu va enervati, se stie ca din reclame se scot bani frumosi si site-ul nostru are nevoie de bani.

| campanario a răspuns:

Daaaaaaaaaaa X-(

| DannielZMF a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uneori cam da si uneori zic stai ca trebuie sa am rabdare si nu reationez nici cum doar astept si asteptlaughing)

| L a răspuns:

Da, trebuie sa astept pana ma loghez.`

| Яùxsi a răspuns:

Da

| ColorfulRainbow a răspuns:

Dalaughing... dar nu ma stresez asa tarelaughingoh go on.

| Antidotul a răspuns:

Da