| CosminC86 a întrebat:

Pe voi nu va enerveaza rau de tot reclama aia cu Sprite care tot apare pe TPU?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pai depinde ce browser folosesti, la internet explorer exista adblock plus for IE si daca ai alt browser cauti in google adblock plus for mozilla firefox, google chrome, etc. Acel program impiedica toate anunturile publicitare.

| AnimatedSignature a răspuns (pentru mgtow):

@Spetsnaz
Mi-ai furat raspunsul sa iti fie rusine!

| mgtow a răspuns (pentru AnimatedSignature):

Poate tu trebuie sa te rusinezi vorbiind asa cu o persoana adulta, parintii tai nu te-au invatat sa respecti lumea din jurul tau?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dar de ce nu-ți instalezi AdBlock-ul? Face curățenie generală de nici mama lui n-o să-ți recunoască monitorul.
Încearcă, nu o să regreți.

| darrio2007 a răspuns:

Cauta adblock pentru motorul de cautare pe care il folosesti.

| Iama a răspuns:

Da...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, ma face sa-mi fie scarba de spirt, dar si site-ul asta trebuie sa aiba si niste bani.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Ba da, dar dau refresh şi nu îmi mai apare(folosesc opera)

| 1FreeStyle1 a răspuns:

Ba da ma enerveaza si as vrea sa o elimin de tot de acolo sa nu imi mai aparastraight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1FreeStyle1):

Si pe mine ma enerveaza.