| Ronnie35 a întrebat:

Va rog, ajutati-ma!
Acum ceva timp, mi-am facut 2 conturi pe We heart it, unul, logandu-ma de pe facebook, altul de pe twitter.
Astazi, cand sa intru pe cel de pe facebook, am scris id si parola, dar am intrat pe contul de pe twitter. Am incercat din nou si din nou, fara rezultat.
M-am deconectat de pe toate conturile si am incercat din nou, nimic.
Dupa 3 ore de incercari si iar incercari, am descoperit o setare cu care puteam sa intru pe we heart it de pe facebook, dar apoi imi aparea: "Ne pare rău, este necesară autorizarea ta de conectare cu contul Facebook", in conditiile in care eu am mai intrat zilele trecute pe el si mergea foarte bine.
Am intrat si pe site-ul lor la "Ajutor", dar nu am gasit care sa ma ajute cu aceasta problema.

1 răspuns:
| ZaraZiggy a răspuns:

Buna!
1. Se poate ca un hater ti-a intrat pe conturi.
2. Poate ca ti s-a dezlogat contul' si mie mi se mai intampla.
3. Fa-ti alt cont.
Exsista hateri care afla parola printr-o baza de date, ce stiu eu?
Sper ca te-am ajutat.
Pa!