| HeroX332 a întrebat:

Va rog, ajutati-ma!

Am folosit un program de unban pentru un joc si mi-a schimbat ip-ul intr-o tara numita Irak.Va rog frumos cum sa imi schimb pe ip-ul meu normal pe Romania/telekom(am router telekom).

3 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Salut, cu un restart la router si la pc ai putea rezolva problema linistit. Daca nici asa nu vrea, incearca sa intri in setarile router-ului si sa ii dai de acolo un mic reset, insa cu atentie sa memorezi setarile pentru a putea avea in continuare conexiune la internet.

| HeroX332 explică (pentru InteractiV):

Am dat restart la router si la pc dar nimic, am dat reset la router(am tinut apasat pe butonul ala timp de 10 secunde)tot nimic.

| HeroX332 explică (pentru InteractiV):

Cum pot intra la setarile routerului daca nu am ip-ul lui?