| hellokitty95 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Am incercat sa conectez telefonul prin wi-fi la wireless si nu stiu ce am facut ca acum laptopul nu se mai conecteaza la wireless. imi da eroare cand incerc sa fac conexiunea.nu stiu ce sa fac.va rog ajutati-ma1

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Ce telefon ai? 2) Pt a-ti instala wirelessu pe telefon,cheama pe cineva care se pricepe, (pentru a evita ce ai patit), si apoi dupa ce e instalat, til bagi de cate ori vrei fara probleme.acum singurul lucru care poti sa-l faci e sa chemi pe cineva care stie sa repare greseluta ta.Alta data ai grija :*! Success!