| mariela_3279 a întrebat:

Va rog ajutati-ma.am luaat o cartela reincarcabila Cosmote si am ras codul si nu vad, am incercat la ghici eu asa da dupa 3 incercari mi-a zis ca s-a blocat ca nu mai merge sa incerc...se deblocheaza, dupa cat timp...pls help

Răspuns Câştigător
| andrei90tm a răspuns:

Pai suna la relatii cu clientii si intra in convorbire cu un reprezentant ( sau nu stiu cum sa-i spun tongue ) cosmote. si eu am patit asa odata dar pe vodafone. am sunat la relatii cu clientii; i-am povestit ca am zgariat prea tare cifrele de la codul de reincarcare; mi-a cerut cifrele de la codul de bare sa verifice daca cartela a mai fost folosita sau daca e totul ok si apoi mi-a dat codul de reincarcare. happy ( sa nu uiti sa il rogi sa iti si deblocheze cartelahee hee )
bine eu sunt pe vodafone. nu stiu daca e aceeasi chestie si la cosmote.

Numai bine!

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Daca suni la 133 si urmezi niste instructiuni, cred ca poti ajunge la o rezolvare.

| Adelaide a răspuns:

Pai nu mai vezii chiar nimic atunci daca nu mai vezi du-te la reprezentanta incearca asa daca nu cumpara alta cartele si fi atenta sa nu mai apesi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie misa intinplat la fel si nu stiu ce sa faccrying?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duti fa daici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa o luna