| Anailyn a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Cineva mi-a spart parola de la fb. i-am dat la uitare parola, am mai gresit si eu putin pe la coduri si l-am blocat de tot facebook-ul. Spuneti-mi cum sa fac sa imi anulez acel cont, adica nu ma intereseaza daca imi pot debloca contul sau nu, important este sa il pot sterge, ca nu vreau un cont fara sa nu-l pot folosi. Va rog ajutati-ma:*

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Accesand acest link si dand clic pe "trimite",contul se va dezactiva timp de 2 saptamani dar nu se va sterge. Doar in cazul in care nu mai te loghezi 2 sapt. acesta va fi sters definitiv.
http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

| Anailyn explică (pentru ASIGURATORUL):

Am incercat si trebuie sa ma autentific, daca introduc emailul si parola imi zice ca am contul blocat temporar, nu pot sa ma loghez sa mi se stearga, ce sa fac?

| Anailyn explică:

Am incercat si trebuie sa ma autentific, daca introduc emailul si parola imi zice ca am contul blocat temporar, nu pot sa ma loghez sa mi se stearga, ce sa fac?