| floridemar82838 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, ma confrunt cu aceasta problema de o luna sau chiar doua. Inainte, la story ul meu de pe Instagram se uitau in jur de 210/220 persoane, insa acum foarte greu ating abia 150 de persoane. Stie cineva de ce? (De precizat faptul ca nu ascund story ul de nimeni, si acum am si mai mult followeri decat aveam atunci cand se uitau la story ul meu peste 200 de persoane)

6 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Inseamna ca postarile tale sunt plictisitoare si nu mai intereseaza pe nimeni. Ce postezi? Tu in diferite ipostaze? Sunr destule pitipoance.

| literallythesamebruh a răspuns:

E normal, dacă nu se întâmpla acum o lună sau două tot se întâmpla la un moment dat. Activitatea nu are cum sa rămână mereu aceeași, mai ales daca nu ești constant/ă în postat des și ceva care să "atragă" publicul.

| BonciuTalent a răspuns:

50 de persoane diferenta mi se pare doar o fluctuatie normala, adica poti sa incerci si metoda folosita de orice model de Instagram dar mult noroc sa iti pui si fata si spatele in poza.

| floridemar82838 explică (pentru BonciuTalent):

Nu am de gand sa fac asta, in conditiile in care nu am facut pana acum, insa cum poti sa stii ce pune o persoana ma story, adica dupa gandirea mea, la story nu vezi decat atunci cand te uiti la el

| mu1elgbtxxx a răspuns:

Eu zic sa imi dai follow roby_roberto_fp si te ajut eu

| floridemar82838 explică (pentru mu1elgbtxxx):

Esti sigur ca asta e username ul tau? ca nu te gasesc