| ricoset a întrebat:

am si eu ceva urgent de rezolvat am un iphone 4s si mia intrat in recovery mode ( iconita itunes care spune sa bag cablu ala in el ) ce sa fac sal readuc la,, viata,, va rog mult ajutati-ma! dau fundita. precizez ca avea jailbreak cu absinthe. o sa mai am jailbreakul? va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| adrianrly a răspuns:

Nu e nici o problema. Dai restore si apoi baga backup-ul din calculator daca i-ai facut sync pana acum. Daca nu, ai pierdut ce aveai pe el.
http://greenpois0n.com pentru jailbreak.

| ricoset explică (pentru adrianrly):

Scuze dar nu prea stiu cum sa fac acest lucru ma poti ajuta mai detaliat unde sa intru sa dau restore cum bag backupul unde gasesc backupul te rog mult multumesc