| Delia_Maria_1997 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Toate programele se deschid cu world. De exemplu daca vreau sa intru pe chrome intru pe World si nu stiu cum sa scot asta. La iconita programelor este iconita de la World. Ajutati-ma sa scot iconita si sa o pun pe a lor si sa pot deschide programul nu World

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstale-za word pentru inceput. Probabil ai setat din greseala sa iti deschida totul cu word. Daca nu, da click dreapta pe ce vrei sa deschizi si "open with".