| Useeeer124124 a întrebat:

Va rog mult de tot sa ma ajutati crying Nu mai pot crying Va rog mult cititi crying
Deci, am deschis laptopul, si am vrut sa deschid gta-ul, si cand l-am deschis NU STIU ce s-a intamplat de s-a inchis pc-ul crying Dupa l-am deschis, Si nu mai mergeau programele urmatoare : Google Chrome, Yahoo Messenger, Photoscape, si inca cateva programe DOWNLOADATE. sad Cand apas pe unul din ele, ma pune sa aleg un program cu care sa deschid programul respectiv, si oricare l-as alege nu se deschide sad Va rog MULT MULT MULT de tottt crying Nu mai pot crying Ce pot face sa mearga? Trebuie sa reinstalez windows-ul? Cum? Mi se vor sterge toate pozele din " Laibraires " daca fac asta? crying Va rogg crying dau FUNDA GARANTATA! crying

12 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Ai viruși, trebuie reinstalat Windows-ul.

| eustefan a răspuns:

Uite fa asa:
1.te duci la Laibraires si copii tot ce e important pe un usb.
2.te duci undeva la un sa iei windows xp de la un prieten sau descarci de pe net (va merge mai bine asa am facut eu).
3.il instalezi si dupa iti pui ursenameul si parola de la net dupa te duci pe internet explorel si descarci ce browser vrei.
4.iti instalezi programele care leai avut.
gata!
sper ca te-am ajutat.

| Useeeer124124 explică (pentru eustefan):

Eu, cand deschid pc-ul, imi apare : windows 7, sau ultima versiune de windows instalata. Si la ultima versiunea este xp.

| eustefan a răspuns (pentru Useeeer124124):

CUTE PE SITEUL ASTA:http://windows.microsoft.com/......dows-xp.si scrie cum instalezi xp

| eustefan a răspuns (pentru eustefan):

Cand dai pe link sa stergi de la sfarstit.si

| eustefan a răspuns (pentru eustefan):

Linkul ale e gresit til deu pe ala bun:http://windows.microsoft.com/ro-RO/windows-xp/help/setup/install-windows-xp celalalt link ela sfarsit cu.si si e gresit

| Useeeer124124 explică:

Va rog mult de tot raspundeti cat mai repede URGENT pentru ca daca inchid fereastra in care sunt acum de GOOGLE nu voi mai putea intra crying

| Useeeer124124 explică:

Cum fac asta? Te rog mult raspunde-mi puppy dog eyes. crying

| Useeeer124124 explică:

Asta te intrebam! Cum reinstalez windows-ul? Eu mi-am instalat singura windows 7 cu licenta.

| Useeeer124124 explică:

Nu am gasit niciun tutorial de REinstalare a windows-ului sad Imi puteti spune cum fac asta va rog? Sau macar un link sad?