| AndreiMihaita23 a întrebat:

Buna am o problema la calculator nu știu cum dar fratele meu mai mic a umblat el undeva la nu știu ce setări au acum pe laptop toate programele de pe desktop și de pe bara de jos au ca icoana o foaie alba cu o icoana de program pe ea precis a făcut în așa fel ca toate programele sa se deschide pe un program anume de exemplu când vreau sa mă joc minecraft sau sa intru pe Skype mă deschide pe Chrome cu lm fac ca fiecare program sa se deschide pe programul lui

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Instructiuni precise. Urmeaza-le intocmai, poate iti rezolva problema.
https://www.youtube.com/watch?v=Ar9y9BZ1ipg

| Gonrax a răspuns:

Cauta in Windows > Default Programs > Set Your Default Programs > Cauta Chrome sau icoana care arata ca o foaie, cum ai zis tu, > dai Choose Defaults for this Program.