| valeria4u a întrebat:

Va rog ajutati-maa! sad Am un telefon Vodafone Smart Mini dar cred ca asta nu conteaza! Vreau sa bag jocuri de pe Google Play pe el [ Pou, Temple run, Tom Talking Cat ] etc. dar nu pot de pe telefon... se poate sa le descarc de pe calculator si sa folosesc USB-ul ca sa le bag in telefon? sau ceva de genul... confused Va rog. confused Funda!

Răspuns Câştigător
| TheEyes a răspuns:

Buna.
Da,poti folosi USB-ul pentru ati baga jocuri, teme etc...Nu are nici o problema. Daca tot nu iti merge dai un reset la soft si incearca dupa.
Buna, Bafta.