| FTV a întrebat:

Va rog Ajutor! Cand bag in unitate adaptorul de la telefon, normal ar trebui sa-mi apara discul H din my computer, si sa pun pozele din telefon pe pc... dar nu imi apare discul H! Ma ajutati, va rog?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie instalat un soft care permite sa vada windosul mobilu vezi pentru Nokia, Nokia expres music

| FTV explică (pentru anonim_4396):

Pai si il pot descarca de pe internet? eu am telefon Samsung C3050

| anonim_4396 a răspuns (pentru FTV):

Trebuie sa fie un soft la ei pe sit ai card?

| FTV explică (pentru anonim_4396):

Da, am la telefon card MicroSD

| anonim_4396 a răspuns (pentru FTV):

Esti din tm? te duci la germanos, altex le spui la aia ca ai card si vrei sal bagi in pc si isi da un dizpozitiv costa cam 30 de lei maxim eu am avut, a mic verde