| gabriela93 a întrebat:

Va rog daca puteti sa ma ajutati cu un sfat, dau funda.De fiecaredata cand deschid calculatorul imi apare eroare "windows cannot find 'secidsvc. dll".
Ce ar fi in neregula si ce pot face ca sa nu mai apara?

Răspuns Câştigător
| fester a răspuns:

Este un fisier de lucru din windows, singura solutie este sa reinstalezi windows-ul. Poti incerca sa cauti pe google denumirea fisierului si vezi ce rol are.

2 răspunsuri:
| PureMadnesS a răspuns:

Windowsul nu poate sa gaseasca acel dll(secidsvc.dll)Ca sa nu mai apara? Si sa inlaturi si alte erori reformateaza calculatorul big grin! Funda?

| gabriela93 explică:

Reformatarea ar fi singura solutie sa nu-mi mai apara aceasta eroare?