| nosferatu15 a întrebat:

Va rog din suflet ajutati-ma, cine poate sa-mi trimita prin e-mail windows xp? Am nevoie sa mi-l restabilesc si nu am pe nimeni aici ca sa ma ajute... Va rog din suflet daca vreti sa ajutati, il puneti pe site-ul www.transfer.ro si il trimiteti la robert_voicu96@yahoo.com. Va multumesc anticipat. :|

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Uite aici:

http://dl.transfer.ro/WXPVOL_EN-transfer_RO-08sep-21fd6b.iso

Ma rog, e trimsi si la adresa ta, dar poate mai sunt si altii in aceeasi situatie.

1 răspuns:
| nosferatu15 explică:

Multumesc din suflet bogdan!