| nico4ever a întrebat:

Va rog foarte frumos ajutati-ma! am windows xp si vreau sa instalez 7 dar cand dau restart la calculatorimi apare black page pana cand intra in windows xp si nu se mai boot-eaza 7 plz help me.

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

La pornirea pc-ului apesi tasta F8 sau F12 selectezi CD\DVD-rom-ul ca boot. Daca nu isi incepe instalarea dvd-ul nu-i boot-abil si atunci incepi instalarea direct din windows, urmand ca dupa instalare sa stergi din C windows.old (xp-ul)

| nico4ever explică:

Pai daca mie imi arata black screen esti sigur ca o sa mearga?