| Laurosa a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutați urgent. Mi-am făcut un abonament la HBO GO și m-am deconectat. Vreau să-mi anulez abonamentul dar mi-am uitat parola. Am încercat sa îmi recuperez parola apăsând pe "ai uitat parola?" Dar nu primesc niciun link de recuperare deja de o ora. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/2XEYRpo

| Violleta2022 a răspuns:

Ii suni maine dimineata si dupa ce treci prin toate intrebarile lor de confirmare, ca tu esti propietarul contractului si al contului, iti pot anula ei abonamnetul.