| Psycho777 a întrebat:

Va rog raspundeti doar cei cunoscatori.
Cei care ati avut ps2, stiti cum e cablu ala de se conecteaza ps2-ul la tv nu? Ei, ma gandesc ca si la ps3 exista vreun cablu ceva de genu nu?
Adica se poate conecta ps3-ul la un tv dinacela mai mare[nu LCD], dar in camera mea am un tv mai mare la care se putea conecta un ps2, si ma gandeam ca si ps3 are un port ca si cel de la ps2 care poate fi conectat la tv meu nu?

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dacă are intrare AV euroscart sau RCA.

| andrei5823 a răspuns:

Da are intrare AV eu mi-am luat de amandou si e exact la fel aproximativ

| Psycho777 explică (pentru andrei5823):

Imi poti da id tau de mess sa vb mai pe larg?

| andrei5823 a răspuns (pentru Psycho777):

Da desi cred ca ti l-am mai da la o intreabare cu modarea Andrei_scheleton