| eXecClaudiu a întrebat:

Va rog sa luati in serios intrebarea mea.Am upgradat un telefon mai exact Samsung galaxy fit acum cateva luni si in prezent imi zice mie ca sistemul android s-a oprit in mod neasteptat si imi zice sa fortez inchiderea eu nu i dau fortati inchiderea astept pana se blocheaza si cand sa dau sa-l deblochez nu raspunde comenzi l-am dus la garantie si au zis ca s-ar putea sa nu poate sal faca.Asta e intrebarea daca il face o va face contra cost pentru ca practic a fost vina mea ca l-am upgradat si daca nu poate sa-l faca imi va da unul nou.Si cam cat imi cere daca il face.Mentionez ca nu sunt pe abonament.

Răspuns Câştigător
| AliasRadu a răspuns:

Eventual cat de mult a fost virusat. Daca vrei sa-l pui in versiunea normala de Android, flasheaza telefonul cum ai facut sa-l upgradezi. Cauta Android Froyo 2.2 download pe Google si sigur vei gasi ceva. Am Samsung Galaxy Mini si l-am upgradat si eu. Nu are nicio problema, e perfect. Ma rog, nu asta e prolema ta. Foloseste Odin. Sper ca te ajutawinking