| YepIsSuspended a întrebat:

! Va rog sa ma ajutati! De cand am upload-at sims 3 imi merge extraordinar de greu.Nu stiu ce se intampla!

7 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

N-ai ramas cumva fara spatiu pe c?

| romanionu a răspuns:

Ai prea putina memorie pentru el si sigur datorita update-ului iti mananca si mai multa memorie...

| baietzelu a răspuns:

De cand ai downloadat sims vroiai sa zici.Incearca o reinstalare de windows, si depinde si de pc-ul tau.Incearca sa-l dezinstalezi sa vezi daca merge la fel de greu. Poate ai virusi, sunt N posibilitati si cauze.

| Georgiana95 a răspuns:

Nu ai suficienta memorie in calculator pentru el.Sau ti-ai umplut memoria cu el... e un joc care ocupa foarte mult spatiuhappy

| LuYz@ a răspuns:

Da era si normal. poate asa vei renunta la acel joc.memoria e plina e ca la telefon. l-ai incarcat cu prea multe mai sterge din ele!

| Припять a răspuns:

Trebuie sa iti pui mai mult RAM sau sa scanezi PC-ul de virusi.

| Crisu_5721 a răspuns:

Buna Lolly! Pai cred ca am un raspuns pentru intrebarea ta, mi s-a intamplat si mie, deoarece nu ai rami suficienti(memorie) sau mai poate fi si de la placa video :d