| printesa00 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Eu am incercat la calculator sa bag si sa scot toate firele si alea din priza si cand l-am aprins nu mergea.Adica nu se auzea.Ce sa fac? Ziceti-mi cat mai repede!

4 răspunsuri:
| KobraXS a răspuns:

Poate ti se desprins cablul de la boxe sau sa se fi smuls sau ultima explicatie sa nu ai driverul audio instalat.

| konon a răspuns:

Butonul din spatele unitatii este descis? Asigurate ca nu s-a desprins vreun cablu din unitate.

| printesa00 explică (pentru konon):

Nu stiu ca l-a adus acum cateva zile la reparat, sper ca nu e stricat

| K0sti a răspuns (pentru printesa00):

Ce inseamna reparat?