| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine intr-o problema cu windowsul, un trojan.crypt mi-a schimbat setarile de securitate, nu pot vedea poze, ca spune ca nu am permisiunea sa le vad, nu pot accesa anumite programe, din cauza acestei probleme cu permisiunea. Am umblat la setarile de securitate si cred ca e ok, probabil trebuie sa umblu in registry, stie cineva ce pot face? Din pacate, nu am restore points, ca asta sigur rezolva problema. Multumesc pt ajutor!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Antivirusul ce face, doarme?

| vfhsgggggfgsfh a răspuns:

Sefule.nu vreau ca sa te speri dar roaga-te sa nu il fi primit pe astam.youtube.com/watch?v=tm_HaPV5bmM asta e videoul de delete dar e si in romana si uite ce inseait.bzi.ro/naked-video-sau-video-xxx-un-nou-virus-troian-pe-facebook-13246 eu am fost nevoit ca sa imi sterg tot contul pentru ca am apasat pe el deoarece imi eticheta toti prieteni intr-un film porno ba mai mult se trasmitea din unu in altul ai iti lua parole si iti dawloada o tastatura spion care vedea tot ce faci du-te la un service ceva de pc it nu sta

| vfhsgggggfgsfh a răspuns:

Nu e asa de prietenos cum pare pe romaneste ia date din calc tau roaga-te sa nu fie asta si daca nu e e program spion si de unul singur nu il stergi doar la service

| vfhsgggggfgsfh a răspuns:

Si nu umbla in registry nai ce sa gasesti scapa de el