| AlphaPower a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti ceva. Cand instalez o actualizare pentru Windows,odata cu actualizarea, Windows-ul se reinstaleaza?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Nu. Se actualizează. Că d-aia se numeşte aşa.

5 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Windowsul nu se reinstaleaza. Pur si simplu se actualizeaza o componenta a Wibdowsului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt renumitele Windows updates, sa te astepti sa dureze putin mai mult la shut down. Daca ai sistemul up-to-date, nu o sa dureze mult. Daca, insa, abia ai instalat Windowsul, asteapta-te sa dureze vreun sfert de ora - douazeci de minute

| QweRty777 a răspuns:

Nu

| Qweeeeeer a răspuns:

Nu se actualizeaza tot Windowsul. Doarun program/ o componenta. Daca mai vrei detalii ma poti intreba.

| TheAnonimUser a răspuns:

Nu