| anonim_4396 a întrebat:

Va rog un raspuns rapid, dau fundaaaaaaa! Azi am umblat la hard dick-uri (am 2) si unul din ele are windowsul instalat pe el iar celalalt este un hard care il tin pentru jocuri. Adica unul din ele este C-ul iar celalalt este D-ul. Doar ca de cand am umbla la ele D-ul nu mai merge... Pur si simplu intru in My Computer si nu gasesc D-ul... Ce sa fac sa mearga (am umblat la cabluri, le-am scos le-am bagat la loc si tot nu merge). DAU FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| Tukann a răspuns:

Depinde cum ai scos si introdus cablurile... daca ai facut asta cu Pc-ul pornit sigur s-a scurtcircuitat sau s-a rupt ceva pe acolo.Hard-ul e cea mai sensibilă parte a Pc-ului. Cred ca ar trebui sa cumperi altul

5 răspunsuri:
| Pietricel a răspuns:

Verifica daca nu s-a rupt vreun piciorus de la hard. Ca daca s-a rupt poti sa cumperi altul.

| denisTiky a răspuns (pentru Pietricel):

Ce e ala piciorus? |=

| denisTiky a răspuns (pentru Pietricel):

Eu cred ca nu s-a stricat pentru ca azi cand am pornit pc-ul mergea si dunr-o data nu mai mi-a aparut... ))=

| CautFilmHorror a răspuns:

Nu mai umbla la dickuri care sunt hard ce naiba

| denisTiky a răspuns (pentru Tukann):

Da dar a mers. Dintr-o data nu am mai gasit partitia D in My Computer... Ma uitam pe ytb si am vrut sa joc ceva, cand dau sa intru pe steam nu mai am avut nimic... Nici un joc