| cojosal a întrebat:

Va salut,
Am nevoie de putin ajutor de la cei care cunosc sau au avut de a face cu Tv Philips ambilight sauPhilips in general.
Bun, conectez Tv la sursa, bag HDMI-ul, configurez programele de pe receiver, programele functioneaza ...toate bune pana aici.Problema este ca atunci cand vreau sa merg la SMART TV pentru Youtube, internet, netflix...etc nu functioneaza.
Mentionez ca am conectat la acest internet Samsung cat si Sony, cu ambele a mers perfect!
Am incercat sa gasesc ceva pe Youtube si am aflat doar ca Philips are nevoie de un program instalat pe PC sau android pentru a activa functia Smart...
Daca cineva ma poate ajuta.
Multumesc!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intra in meniul Ajutor (Help) si acolo gasesti descrierile functiilor.

| Mirel4412 a răspuns:

Imi poti spune modelul de televizor? Adica MODEL NO