| FasoleVerde a întrebat:

Va salut! am o camera video externa conectata la laptop dar cand dau sa folosesc imi porneste cea integrata a laptopului, am tot incercat dar nu am reusit sa fac sa vad camera externa

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu o recunoaste laptopul de aceea nu se deschide, camera are un led care cand este pornită, ledul se aprinde este albastru, daca nu porneste ledul camera nu este pornityă, trebuie sa te duci cu laptopul cand cumperi sa o probezi, sau trebuiesc instalate drivere programe care sa deschidă camera.

| Alexi_Ionut_2002 a răspuns:

Pai cand conectezi camera externa trebuie sa iti arate acolo jos un chenar de unde o activezi.
Sper ca ti-am fost de ajutor!