| dAnyyy01 a întrebat:

Va salut..Am si eu o problema cu un calculator.deci cand il pornesc imi apare mesajul acela cu Memory test pentru cateva secunde iar dupa NIMIC.Am incercat sa repornesc monitorul si mi-a aparut desktopul(destul de intunecat), iar dupa cateva secunde nu mi-a mai aparut nimic.Care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| hasseki a răspuns:

Windows-ul nu mai citeste bine capacitatea PC-ului, nu te ingrijora.Reinstaleaza Windows-ul si va merge perfect dupa aceea.Succes!

1 răspuns:
| dAnyyy01 explică:

Multumesc pentru raspuns, problema pana la urma s-a dovedit a fi monitorul.Mi-am cumparat unul nou si problema a disparut.