| AframyK a întrebat:

Va salut pe toti! Am o problema cu o unitate centrala HP.De ce oare reda pe orice monitor aceleiasi culori, adica negru in loc de ros, galben in loc de verde...in fine unele culori se incurca(in loc sa le redea normal, in ciuda ramilor si placii video). Am conectat la un monitor vechi si imaginea era asta, apoi la un monitor mai nou... la fel.Nu stiu ce are. Date: procesor Intel 3.0 Ghz, 2 Gb RAM, placa video Nvidia GeForce 6600. Daca ati avut o problema asemanatoare, ma puteti lamuri si pe mine ce are.Amintesc ca am pus 2 monitoare diferite si aceiasi imagine.Sunt sigur ca monitoarele nu au nicio vina.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ByoEdyy a răspuns:

Schimba Windows-ul, cauta pe net draiver de placa video mai intai! Si daca tot asa se intampla placa video este problema!