| diNNozo a întrebat:

VIRUS! Nu stiu cum dar mi-a intrat un virus in pc.
( logic ca ti-a intrat idiotule daca nu folosesti un antivirus )
Calculatorul porneste obisnuit dar cand pornesc internetul ( rds ) automat dupa ce am pornit internetul mi se deschide mozilla. cu un link adf.ly. si de fiecare data la 5, 10 minute apare mereu si cand ma joc. el porneste singur si ramane pornit. am incercat cu un antivirus dar nu a mers. acum descarc BitDefender. daca nici el nu merge... ce pot sa fac!? poate nu e un virus si nu il detecteaza ca virus. nu am idee.
MULTUMESC ANTICIPAT. DAU FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Dezinstaleaza Mozilla cu asta: http://www.epasystems.ro/revo-uninstaller/
Altfel raman chestii rezidente in registri si pleaca cu aceleasi erori!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sa nu care cumva sa folosesti antivirus cand trebuie...
Instaleaza malwarebytes. Scoate si reinstaleaza firefox.

| 2Low a răspuns:

laughing) Imi place ca tu iti pui intrebari si tu iti raspunzi.

Unistall Firefox & Install again.