| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati alege? Un telefon cu touch, sau de ala cu multe butoane? laughing) love struck funddaaa. vreau cat mai multe rpspuppy dog eyes

17 răspunsuri:
| TM6524 a răspuns:

"multe butoane" = tastatura completa. Eu as alege touch screen big grin

| MrAngelus a răspuns:

Touch

| Prici a răspuns:

Orice are android, sunt foarte multe motive( nr de aplicatii, etc)
mai nou, sunte telefoane cu androic si cu toutchscreen sau toutchscreen+ qwerty keyboard
Funda? XD

| 1000bodies a răspuns:

Cu multe butoane nu e doar black berry.

| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

Cu multe butoane laughingrolling on the floor ( BlackBerry ) tongue

| RooBerrT123 a răspuns:

Depinde ce dorestiwinking

| rousz a răspuns:

Eu zic k amandoua sunt la fel de bune, dar decizia este a ta! asta ma intrebam si eu acum 2 luni dar am optat pentru touchwinking succes

| ir3al a răspuns:

Eu as alege ''cu multe butoane''(blackBerry).
Argumentul :Telefoanle cu touch se zgaraie repede si sunt sensibile, mai ales daca esti fata si ai unghiile mari, vei zgaria ecranul.Telefonul touch nu ii poti baga in buzunar pentru ca risti sa se zgaraie:dSi transpira in buzunar mai ales daca este tinut in port, iar aburii si apa nu fac bine la senzori.si, cu timpul, senzorii se duc
Telefoanele BlackBerry sunt si mai sofisticate si cele mai tari (dupa parerea mea)in plus avantajul lor este ca nu sunt chiar asa de pretentioase ca cele cu touch.

Concluzie :As alege BlackBerry.
Bafta!

| helen45132 a răspuns (pentru ir3al):

Poate se zgaraie repede daca esti cu manichiura, dat se poate de pus pelicula speciala, eu spre exemplu il am de un an, n-am manichiura, inca-s mica pentru asta, dar n-are nici-o zgaraietura, am Samsung galaxy mini si e sensibil pentru orice tip de deget, am testat, alte telefoane sunt cu ecran nesensibil, nu-s comode, si eu i-as propune Samsung galaxy mini, am incercat odata un BlackBerry si nu e comod deloc, la mine e rotire left, right sau cum vrei si tastatura e de marimi normale, zic eu, ambele telefoane-s bunehappy, ambele tin mult, rezista ohohooo

| ir3al a răspuns (pentru helen45132):

laughingpai si au tot touch screen am, Samsung alb ..si nu am avut probleme cu el, mi-a cazut si pe gresie cu ecranul joscryingsi nu am abut treaba numai ca nu imi mai merg senzorii cum trebuie

| helen45132 a răspuns (pentru ir3al):

In fine, la mine nu are probleme, ma enerveaza uneori pentru ca franeaza, are memoria plina, dar asa e normal, imi place mult, e super, e viu, n-a facut infarct, inimioara-i bate normallaughing nu merita sa ne certam din cauza asta, ambele-s bunehappy

| ir3al a răspuns (pentru helen45132):

Nu ne certam, da, ...ambele sunt sooooooper. O zi buna!

| helen45132 a răspuns (pentru ir3al):

winking de asemenea

| helen45132 a răspuns:

Adica sensor(touchscreen) ori BlackBerry, eu as alege sensor, deoarece il am de mult timp si e mai comod decat un BlackBerry, sincer, e mai comod, dar deja gusturile tale ce-ti spunhappywinking

| Alcs a răspuns:

Lol ca unu cu touch pentru ca testele alea sunt prea mici si enervante dar daca vrei ia-ti unu cu touch si cu tastaturahappy.

| NicklausMikaelson a răspuns:

BlackBerry. e mult mai bun decat un touch. touch-ul, daca l'ai scapat de cateva ori pe jos sa zgarie, se sparge carcasa si in cel mai rau caz se sparge ecranul. Mie cel putin mai mult imi place BlackBerry. e mai usual

| Florin83 a răspuns:

Eu am un LG gd 510 cu touch.il am de 2 ani.Eu ia-m schimbat carcasa si ecranul pentru ca se zgarie foarte usor.Totusi eu cred ca e mai comod si mai placut cu touch decat cu multe butoane.Telefoanele cu touch sunt si ele bune la scris mesaje asa ca..touch