| Alexandraa95 a întrebat:

Voi ce aveti?
Laptop sau Desktop?

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

Am si laptop si desktop, si aceeasi poveste, folosesc doar laptopul dar deja mi s-a stricat mufa de unde bag castile/boxele (numai intra) si nici nu pot sa bag XP pe el ca da BSOD, trebuie sa schimb SATA laughing

Deci mai bine ia-ti un desktop daca vrei "gaming" si mai multa viata la el daca nu te deranjeaza banii pe curenthee hee, ala se strica si mai greu si schimbi piesele oricand pecand la laptop...

4 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Eu: PC, laptop, tableta, telefon, xbox 360 etc.

| IonutAxi a răspuns:

Eu am Desktop, dar ma gandeam sa-mi iau un lapto***r am vazut pe foarte multe site-uri ..ca se plangeau ca se strica repede, nu poti face upgrade pe piese..nu sunt rezistente. O sa-mi iau tot un desktop. Bafta

| RedDany a răspuns:

2 laptopuri si 1 desktop

| 93Anna93 a răspuns:

Laptop. Am si Desktop, dar nu il mai folosesc. E piesa de decor, pentru ca e vechi de cand lumea laughing.