| Alexandru_Cristea_1993 a întrebat:

Voi ce imi recomandati : ATI Radeon HD 4850 sau NVIDIA 9800 GT? Am unitatea Pentium Dual-core E5700 3,00GHZ memoria de 3, placa de sunet HD. Voi ce imi recomandati? Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Beretta a răspuns:

HD 4850 este mai bun, dar diferenta nu este mare

3 răspunsuri:
| CreEppY a răspuns:

Crezi ca ar fi compatibil cu PC-ul tau asta? http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/ Compara-le, si vezi care placa video e mai buna, daca tu crezi ca asta nu e asa buna ca si cele doua precizate de tine.

| Alexandru_Cristea_1993 explică (pentru CreEppY):

Da este interesanta placa pe care mi-ai aratat`o tu dar, este DDR5 as fi vrut DDR3, si pretu este cam ridicat pentru bugetu meu momentan happy

| CreEppY a răspuns:

Daca nu vrei cea pe care am precizat-o, ti-as fi dat alta, dar problema e ca e DDR 5 si e 11 milioane laughing