| hp8510p a întrebat:

Voi ce parere aveti despre internetul de la Akta? Eu am internet de la ei de vreo 4 ani...ma enerveaza faptul ca daca incepe sa bata vantul un pic sau incepe sa ploua putin imediat nu mai merge.Viteza este destul de buna, descarc cu 2 MB/s,cablul de internet parca este de fier, nu il pot indoi cum vreau si mufa din capatul cablului pe care ti-o pun ei cu un cleste se rupe foarte repede...cei care aveti internet de la ei ce parere aveti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca doar la tine este aceasta firma. Eu nu am auzit de ea. Stiu ca exista firme mici, locale.