| cedracumacauti a întrebat:

Voi ce viteza aveti la net? Pe ce site-uri a-ti masurat-o? 2 mbps download e bine?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate daca viteza nominala ar fi de 800 Mbps. Pe langa ce i-am spus lui onasis1961, trebuie sa tii cont ca viteza de descarcare maxima posibila se afla impartind viteza nominala la 8, de aceea am spus 12 Mbps.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E buna in lipsa de altceva :D
Aici masori viteza http://www.speedtest.net/
Bafta!

| onasis1961 a răspuns:

Viteză net 100mbps!

| Ioandelasal a răspuns (pentru onasis1961):

Aceea este viteza nominala, ar necesita conditii ideale si niciodata nu o vei atinge, nu cred ca descarci cu mai mult de 12 Mbps.

| cedracumacauti explică (pentru Ioandelasal):

Dar tu o vei atinge?

| Ioandelasal a răspuns (pentru cedracumacauti):

Poate daca viteza nominala ar fi de 800 Mbps. Pe langa ce i-am spus lui onasis1961, trebuie sa tii cont ca viteza de descarcare maxima posibila se afla impartind viteza nominala la 8, de aceea am spus 12 Mbps.