| WalterWhite a întrebat:

Voi in ce ordine a calitatii ati clasa urmatoarele marci de calculatore : Acer, Lenovo, Dell si fujitsu-Siemens?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acer, Dell, Lenovo, Fujitsu-Siemens.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Cel mai bun stiu ca e Acer.

| Latinmoon a răspuns:

Eu il am facut pe bucati, si este mai bine asa ca iti pui tu ce vrei si ce nu!winking

Răspuns utilizator avertizat
| whattt a răspuns:

Lenovo, Acer, Dell, fujitsu-Siemens

| Alexander121 a răspuns:

Dell(fiind printre cele mai tari marci de la ora actuala), Fujitsu-Siemens(cei mai buni in creearea de servere), Acer, Lenovo

| TempusVernum a răspuns:

Lenovo, Dell, Acer, Fujitsu-Siemens. Locurile 3 si 4 ar putea face schimb, dar nu prea mai e F-S ce era acum 5 ani. Ma refer la laptop-uri, nu Desktop-uri.

| GOLD99 a răspuns:

Lenovo, ACER, DELL, Fujitsu- Siemens,

| mirceapeiaaa a răspuns:

Cele mai bune sunt Dell urmate de Toshiba apoi e fujitu si Acer si cam ultimele sunt Lenovo dar cele mai proaste sunt HP-urile (experienta propie)